Školský batoh Disney - Ľadové kráľovstvo II

Štandardná cena 50 €. Ušetríte 50% (24,80 €) 25,20 €
Skladom
ks

Výrobca: CerdáKód produktu: s2100004009 Doprava a platba

Získajte pre svoje dieťa čarovný darček v podobe tohto školského batohu s motívom Ľadového kráľovstva II. Je na ňom vyobrazená len Elsa, žiarivá hrdinka druhého filmu Ľadové kráľovstvo. Vďaka tomu batoh prináša do školského života príbeh plný kúziel, dobrodružstiev a ľadových tajomstiev.

Vďaka dostatočnému úložnému priestoru na učebnice, zošity a ďalšie školské potreby je tento batoh nielen štýlový, ale aj praktický. Kvalitné materiály zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti opotrebovaniu, takže batoh vydrží školský zhon.

Pohodlne nastaviteľné popruhy a anatomicky tvarovaný chrbát poskytujú maximálne pohodlie pri nosení, čo je pre vaše dieťa dôležité. Batoh je vybavený menším predným vreckom na zips, ktoré je ideálne na uloženie drobností a osobných vecí. A pre väčšiu bezpečnosť je batoh vybavený reflexnými prvkami.

Nechajte svoje dieťa vstúpiť do sveta Ľadového kráľovstva II so štýlovým školským batohom, ktorý je plný kúziel a dobrodružstva. S Elsou na batohu sa vaše dieťa bude tešiť na každý deň v škole a bude sa cítiť ako súčasť rozprávkového sveta druhého filmu Ľadové kráľovstvo.

Rozmery: 28,5 x 41 x 15 cm
Hmotnosť: 0,56 kg
Materiál: 100 % polyester

Parametre

Určenie Detské