Obchodné podmienky

 

Internetový obchod www.dragonsport.sk je jedným z najväčších predajcov športového oblečenia a obuvi v Slovenskej republike. V našej ponuke nájdete viac ako 30 000 produktov od tých najlepších značiek. Vždy robíme všetko pre spokojnosť našich zákazníkov.

 1. Objednanie tovaru

  Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje súhlas s týmito obchodnými podmienkami. Po odoslaní objednáky bude zákazníkovi odoslané potvrdenie o jej prijatí. Zákazník môže byť tiež kontaktovaný ohľadom potvrdení objednávky telefonicky.

  Vzhľadom k tomu, že ponúkame obrovský sortiment tovaru, môže sa stať, že Vami objednajú artikel už nebude k dispozícii. V takom prípade sa s Vami spojíme a ponúkneme Vám alternatívny produkt.

 2. Platba

  Dobierka

 3. Doprava a dodanie tovaru

  Tovar je vo väčšine prípadov doručovaný do 10 pracovných dní. V prípade, že by doba dodania mala výrazne prekročiť túto lehotu, bude zákazník ihneď informovaný a dostane možnosť objednávku bez akýchkoľvek sankcií zrušiť.

  V DragonSportu robíme vždy maximum pre to, aby ste objednaný tovar dostali čo najskôr.

  Dopravu zabezpečuje Slovenská pošta za cenu 5 Eur.

  Objednávky nad 100 Eur získavajú dopravu zadarmo.

 4. Storno objednávky

  Storno objednávky zo strany nakupujúceho

  Objednávku možno stornovať telefonicky alebo emailom, kým nedošlo k expedícii tovaru. V prípade, že bude objednávka zrušená neskôr, má náš e-shop nárok na náhradu nákladov spojených s expedíciou tovaru.

  Storno objednávky zo strany predávajúceho

  V prípade, že sa tovar, ktorý zákazník objednal v našom internetovom obchode, prestane vyrábať alebo dodávať na slovenský trh, objednávka bude stornovaná a zákazník bude bezodkladne informovaný. Ďalej si vyhradzujeme právo stornovať objednávky, ktoré v dôsledku chyby systému obsahujú tovar s nesprávnou cenou. O tejto skutočnosti bude zákazník ihneď informovaný telefonicky alebo e-mailom.

 5. Odstúpenie od kúpnej zmluvy - vrátenie tovaru

  Zákazník má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (objednávky) do 14 dní od obdržania tovaru.

  Tovar nie je možné vracať v prípade, že je kupujúcim podnikateľ.

  Tovar nesmie byť žiadnym spôsobom poškodený ani niesť známky používania. Musí byť kompletný, vr. neodstřížených tagov a v originálnom obale. Spolu s tovarom musí byť zaslaný späť aj originál daňového dokladu a záručný list. Zasielaný tovar musí byť poistený a nesmie byť poslaný ako dobierka. Dobierky nebudú akceptované. Neskôr bude zákazníkovi prevedená čiastka, ktorá bude znížená o poštovné, popr. ostatné náklady spojené predovšetkým s expedíciou.

 6. Výmena tovaru

  Ak potrebujete vymeniť tovar z dôvodu zle zvolenej veľkosti, tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v originálnom obale a kompletný (vr. neodstřižených tagov). Tovar Vám radi vymeníme. V prípade výmeny účtujeme len poštovné.

 7. Reklamácie

  Reklamácie sa riadia zákonom č 40/1964 Zb., Občianskeho zákonníka. V prípade, že kupujúci pri prevzatí tovaru zistí závadu, musí detaily písomne ??oznámiť nášmu obchodu, najneskôr do troch dní. Reklamácia bude vybavená do 30 dní.

  Tovar nie je možné reklamovať ak bolo neodborne opravované alebo používaný v rozpore s návodom.

 8. Ochrana osobných údajov

  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.dragonsport.sk sa zaväzuje, že dáta získané od zákazníkov neposkytne tretej osobe.

 9. Zodpovednosť za správnosť údajov

  Niektoré časti obsahu na našich interneových stránkach sú prevzaté od zmluvných partnerov. Z tohto dôvodu nemôže náš internetový obchod žiadnym spôsobom zaručiť, že sa tu neobjavia žiadne vecné, technické či tiskopisné chyby. www.dragonsport.sk teda nenesie zodpovednosť za prípadné škody vzniknuté na základe informácií použitých na našich internetových stránkach.