adidas Techfit 3 Stripe Leggings womens Team Magenta - Veľkosť: 10 (S)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Štandardná cena 82,50 €. Ušetríte 79% (65,10 €) 17,40 €
5-9 prac. dní
ks

Výrobca: adidasKód produktu: 347069-34706906/10S Doprava a platba

Odomknite svoj výkonnostný potenciál s týmito Techfit 3 Stripe Leggings od adidas. Odborne vyrobené z luxusnej zmesi recyklovaného polyesteru pre luxusne ľahký pocit, tieto legíny zvyšujú vaše pohodlie vďaka ich priedušnosti, čo vám umožňuje sústrediť sa na dosahovanie vašich fitness cieľov štýlovo a pohodlne. Vďaka svojmu priliehavému strihu a vysokému stúpaniu ponúkajú tieto legíny bezpečnú a lichotivú siluetu, vďaka ktorej sa budete cítiť sebaisto a pripravení na akciu, navrhnuté tak, aby vás podporili v každom pohybe, od drepov cez silový tréning až po zaslúženú návštevu džúsového baru po tréningu. . Urobte niečo navyše, zostaňte v suchu a stanovte si nové míľniky zamerané počas intenzívnych tréningov vďaka technológii AEROREADY pohlcujúcej vlhkosť a priedušným sieťovaným panelom.
S technológiou Techfit tieto legíny sústreďujú energiu vašich svalov a poskytujú podporu musíte tlačiť silnejšie a urobiť vzdialenosť. Tieto legíny navrhnuté v klasickom farebnom prevedení sú prešpikované ikonickou značkou s tromi prúžkami na páse a na holeniach, vďaka čomu sú charakteristické, vďaka čomu budete vyzerať dobre a budete sa cítiť sústredení, či už idete do posilňovne alebo si vyrazíte na svoje obľúbené. bežecká trasa.
Prať v práčke za studena.Zloženie: 73% recyklovaný polyester, 27% elastan interlock.

Originální EN text:

Unlock your performance potential with these Techfit 3 Stripe Leggings by adidas. Expertly crafted from a sumptuous blend of recycled polyester for a luxuriously lightweight feel these leggings enhances your comfort with their breathable feel allowing you to focus on hitting your fitness goals in style and comfort. With their tight fit and high rise, these leggings offer a secure and flattering silhouette that keeps you feeling confident and ready for action, designed to support you in every move, from squats to strength training to that well-deserved post-workout juice bar visit. Go the extra mile, stay dry and set new milestones focused during intense workouts, thanks to the moisture-absorbing AEROREADY technology, and the breathable mesh panels.

With Techfit technology these leggings focus your muscles energy, providing the support you need to push harder and make the distance. Designed in a classic colourway these leggings are punctuated by the iconic three-stripe branding on the waistband and on the shins making for a distinctive appeal, keeping you looking good and feeling focused whether youre hitting the gym, or heading out on your favourite running route.

Machine wash cold.Composition: 73% recycled polyester, 27% elastane interlock.

Parametre

Farba Team Magenta
Zloženie Polyester, 27% Elastan
Určenie Dámské