Školský batoh Disney - Ľadové kráľovstvo

Štandardná cena 50 €. Ušetríte 60% (30 €) 20 €
Skladom
ks

Výrobca: CerdáKód produktu: s2100004026 Doprava a platba

Poznáte tú žiarivú kráľovnú z filmu Ľadové kráľovstvo? Teraz si vaše dieťa môže so sebou do školy nosiť kúzlo a čaro Elsy vďaka tomuto školskému batohu. Batoh je elegantne zdobený Elsou, snehovou kráľovnou, ktorá oživuje rozprávkovú a ľadovú atmosféru.

Vďaka dostatočnému úložnému priestoru na učebnice, zošity a ďalšie školské potreby je tento batoh nielen štýlový, ale aj praktický. Kvalitné materiály zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti opotrebovaniu, takže batoh vydrží školský zhon.

Pohodlne nastaviteľné popruhy a anatomicky tvarovaný chrbát poskytujú maximálne pohodlie pri nosení, čo je pre vaše dieťa dôležité. Batoh je vybavený menším predným vreckom na zips, ktoré je ideálne na uloženie drobností a osobných vecí. A pre väčšiu bezpečnosť je batoh vybavený reflexnými prvkami.

Nechajte svoju malú princeznú alebo svojho malého princa vstúpiť do sveta Elsy s týmto štýlovým školským batohom. S Elsou na batohu sa vaše dieťa bude tešiť na každý deň v škole a bude sa cítiť ako súčasť čarovného sveta filmu Ľadové kráľovstvo.

Rozmery: 28 x 40 x 14 cm
Hmotnosť: 0,63 kg
Materiál: 100 % polyester

Parametre

Určenie Detské