Školský batoh Batman

Štandardná cena 47,60 €. Ušetríte 48% (22,80 €) 24,80 €
Skladom
ks

Výrobca: CerdáKód produktu: s2100003881 Doprava a platba

Pripravte sa na školské dobrodružstvá s týmto úžasným školským batohom Batman. Tento batoh je navrhnutý s ikonickým motívom Batmana a okamžite oživí atmosféru gothamského Temného rytiera. Vďaka dostatočnému úložnému priestoru na učebnice, zošity a ďalšie školské potreby je tento batoh praktický a funkčný. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhú životnosť. Pohodlne nastaviteľné popruhy a polstrovaný chrbát poskytujú maximálne pohodlie pri nosení.

Okrem toho je tento batoh Batman vybavený malým predným vreckom z nepriepustného materiálu PEVA. Toto vrecko je ideálne na uloženie občerstvenia a zaručuje, že vaše potraviny zostanú čerstvé a chránené pred vytekajúcimi tekutinami. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje občerstvenie kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby ste sa museli obávať akýchkoľvek nepríjemností.

Nechajte svojho malého hrdinu vyraziť do školy s týmto školským batohom Batman a nechajte ho cítiť sa ako skutočný rytier spravodlivosti, s dobrou bezpečnou desiatou a pohodlne usporiadanými školskými potrebami.

Rozmery: 30 x 46 x 22,5 cm
Hmotnosť: 0,5 kg
Materiál: 100% polyester

Parametre

Zloženie 100% Polyester
Určenie Detské