adidas 3-Stripes Swim Boxers Mens Legend Ink - Veľkosť: 26

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Štandardná cena 75,30 €. Ušetríte 79% (59,30 €) 16 €
5-9 prac. dní
ks

Výrobca: adidasKód produktu: 351097-35109718/26 Doprava a platba

Či už hľadáte dráhu pri bazéne alebo plávate v sladkej vode v svieže ráno, tieto plavecké boxerky adidas 3 Stripe Swim Boxer sú perfektnou voľbou. vašu súpravu na plávanie. Tieto šortky sú starostlivo vyrobené zo strečového nylonu vyrobeného z recyklovaných rybárskych sietí a iných siloniek vyradených do oceánu a sú súčasťou trvalých cieľov spoločnosti adidas v oblasti udržateľnosti.
Mäkká tkanina odolná voči chlóru zaisťuje, že sa môžete bez námahy pohybovať vo vode, zatiaľ čo nastaviteľný pás so šnúrkou umožňuje prispôsobenie pre zaručené pohodlie počas každého tréningu. Nízky vzostup a džersejová podšívka navyše zaisťujú maximálne pohodlie, zatiaľ čo ploché šitie znižuje nepríjemné trenie a odieranie, čo vám umožňuje plne sa sústrediť na váš fitness režim. Ikonické 3 pruhy na každej strane a charakteristické logo adidas na prednej strane sú dôkazom športového dedičstva značky a poskytujú okamžité uznanie značky. Tieto plavecké boxerky, navrhnuté pre kondičný tréning, sú dokonalou voľbou pre oddaných plavcov. Trikot 78 % recyklovaný nylon, 22 % elastan. Možno prať v práčke podľa pokynov na údržbu.

Originální EN text:

Whether youre claiming a lane at the pool or swimming in freshwater on a crisp morning, these adidas 3 Stripe Swim Boxers are the perfect choice to throw in your swim kit. Meticulously crafted from stretch nylon made from recycled fishing nets and other discarded nylons in the ocean, these shorts are part of adidas ongoing sustainability goals.

The soft, chlorine-resistant fabric ensures you can move effortlessly through the water, while the adjustable drawstring waist allows for a custom fit for guaranteed comfort throughout every training session. Moreover, the low rise and jersey lining further ensure maximum comfort, while the flat-lock stitching reduces uncomfortable rubbing and chafing, allowing you to fully focus on your fitness regime. The iconic 3-stripes down each side and the signature adidas logo on the front are a testament to the brands sporting heritage and provide instant brand recognition. Designed for fitness training, these swim boxers are the perfect choice for the dedicated swimmer. 78% recycled nylon, 22% elastane tricot. Machine washable according to care instructions.

Parametre

Farba Legend Ink
Zloženie Nylon, 22% Elastan
Určenie Pánské