adidas x Marimekko Run Icons Logo 2-in-1 Running Shorts Womens Brownblack - Veľkosť: 10 (S)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Štandardná cena 97,70 €. Ušetríte 80% (78,20 €) 19,55 €
5-9 prac. dní
ks

Výrobca: adidasKód produktu: 342127-34212705/10S Doprava a platba

Vystrojte sa na svoj najlepší beh s 2 v 1 logom adidas x Marimekko Run Icons Logo. Tieto šortky, navrhnuté v spolupráci medzi spoločnosťami adidas a Marimekko, ukazujú silu sebavyjadrenia a oslavujú odvážny dizajn. Tieto bežecké šortky vyrobené zo série recyklovaných materiálov s minimálne 70 % recyklovaného obsahu sú udržateľnou voľbou, ktorá pomôže skoncovať s plastovým odpadom. Či už robíte plyometrické rozcvičky alebo sa chystáte na stredný beh, tieto šortky vám vďaka vstavaným vnútorným nohaviciam poskytnú pokrytie, ktoré potrebujete.
Technológia AEROREADY odvádza vlhkosť a udrží vás v suchu a pohodlí od začiatku do konca. Navyše je tu špeciálne vrecko pre váš telefón, ktoré zaisťuje, že zostane počas pohybu v bezpečí. Kompletný s elastickým pásom, tieto šortky ponúkajú priliehavý a nastaviteľný strih. Tieto bežecké šortky adidas x Marimekko, navrhnuté pre športových nadšencov, ktorí si cenia výkon a udržateľnosť, sú ideálne pre každú fitness príležitosť.
Zloženie: 100% recyklovaný polyester. Prať v práčke.

Originální EN text:

Gear up for your best run yet with the adidas x Marimekko Run Icons Logo 2-in-1 Running Shorts. Designed in collaboration between adidas and Marimekko, these shorts showcase the power of self-expression and celebrate bold designs. Made with a series of recycled materials, with at least 70% recycled content, these running shorts are a sustainable choice to help end plastic waste. Whether youre doing plyometric warmups or going for a mid-run stride, these shorts provide the coverage you need with their built-in inner tights.

The AEROREADY technology wicks away moisture, keeping you dry and comfortable from start to finish. Plus, theres a dedicated pocket for your phone, ensuring it stays secure as you move. Complete with an elasticated waistband, these shorts offer a snug and adjustable fit. Designed for sports enthusiasts who value performance and sustainability, these adidas x Marimekko running shorts are perfect for any fitness occasion.
Machine wash.

Parametre

Farba Brownblack
Určenie Dámské